Zarząd

Nazywam się Agnieszka Grabowska. Jestem Prezesem Fundacji FAQM. Zajmuję się inicjowaniem partnerstw lokalnych i międzynarodowych, pozyskiwaniem funduszy oraz koordynowaniem projektów. Główne obszary moich zainteresowań to młodzież, edukacja międzykulturowa, rynek pracy oraz włączanie społeczne i edukacja pozaformalna.

Janusz Wojcieszek – Łyś. Jestem Sekretarzem Fundacji FAQM. Z wykształcenia jestem politologiem i absolwentem innych studiów. Moje zainteresowania zawodowe to europejski rynek pracy. Prywatnie lubię czytać książki i spędzać czas z rodziną.

Nazywam się  Ewelina Radwańska i jestem absolwentką germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyłam i pomagałam w realizacji wielu młodzieżowych projektów międzynarodowych. Do moich zadań w fundacji należy między innymi współorganizacja i prowadzenie zajęć językowych i integracyjnych. Praca z młodzieżą to zajęcie, które daje mi wiele radości i satysfakcji. Jestem Członkiem Zarządu Fundacji FAQM.

Nazywam się Olga Chojnacka i jestem nauczycielką języka niemieckiego. To co obecnie jest moim zawodem, czyli języki oraz praca z dziećmi i młodzieżą jest również moją pasją. Na studiach byłam uczestniczką projektów międzynarodowych, a fundacja daje mi teraz możliwość ich współtworzenia. Animacje językowe, aktywności integracyjne, pomoc w kwestiach organizacyjnych to zadania którymi zajmuje się działając w fundacji. Jestem Członkiem Zarządu Fundacji FAQM.